O NÁS..

.. už to budou čtyři roky, kdy mi paní doktorka na genetických testech sdělila, že budeme mít zdravé miminko. Ještě cestou domů jsem měla jasno - předěláme obývák na pokojíček, nechci bílý nábytek jako se všude nabízí, nechci žádné pejsky.. medvídky.. sovičky.. budeme mít jemné doplňky a spoustu hraček! 

Ovšem má představa o ideálním pokojíčku se po shlédnutí několika e-shopů rychle rozplynula. Zdejší obchody nabízely přesně to, co jsem nechtěla. S hledáním tohoto správného setu jsem dostala až do Ameriky, mají tam překrásné soupravy, ale úplně jiné rozměry postýlek. Takže zase nic!
Mé hledání se dostalo až na ebay, kde jsem u Polského prodejce našla bílo-růžový set s nápisem "Little Princess". Nebylo o čem přemýšlet! Set byl něžný, decentní. A zboží z Polska? Stejně ho tam většina eshopů nakupuje velkoobchodně. Po prvním vyprání peřinek, kapsáře a všeho co jsem ve velkém objednala, už nastal čas o tom přemýšlet. Nevypadalo to jako na obrázku, růžová už nebyla růžová, výplně se z výrobků tak nějak ztratily či přemístily a na látce se vytvořily malé "pucky".
Tereza
Uplynula nějaká doba.. odešla jsem z práce, bříško pomalu rostlo, paní doktorka nám potvrdila, že budeme mít holčičku a v pokojíčku stál holý nábytek. 
Už když jsem opouštěla školu s maturitním vysvědčením v ruce, věděla jsem, že chci být sama svou paní. Ale že někdy založím e-shop s kojeneckými potřebami, by mne ani ve snu nenapadlo. Situace se tomu ovšem nabízela. První myšlenka byla : najdu tuzemskou šicí dílnu, navrhnu si vlastní potisk na látky a budu prodávat parádní kolekce do postýlek. Má myšlenka opět padla na začátku - u hledání tuzemské šicí dílny. Nevěřili byste, co dokážou "zlaté České ručičky". Se studem jsem první zakázky odeslala zákazníkům. Byla to katastrofa. Jako vrchol všeho se ke mně dostala informace, že jedna spolupracující dílna pouze přešívá své etikety na Polské výrobky a druhá dokáže jen kvalitně šišlat na své zákazníky. Tak či tak, šicí stroje jim byly cizí.
Naprosto demotivovaná s malou Rozárkou v náručí bych nejradši celý e-shop jedním kliknutím sprovodila ze světa. V té době jsem se ale seznámila s maminkou Bárou, energickou, odhodlanou a kreativní ženou s velkým Ž. Její zvířátka s příběhem nastartovaly novou éru. Kouzlo nejen medvídka Nilse mi dalo sílu pokračovat.
Edyth jsem už tak trošku znala z minulosti. Věděla jsem, že žije v Londýně, že má dva kluky a že její kamarádka Anna vlastní značku Lullalove, kterou Edyth v Anglii prodává. Co jsem ale netušila, že umí šít a že její bratr má velkou šicí dílnu. Po mých zkušenostech jsem nejdříve objednala vzorky, vyžádala si podrobné ceníky, informace o průběhu výroby a nechala si odpovědět na dalších asi sto otázek. Ano, chovala jsem se jako typický nedůvěřivý Čecháček. Dva týdny jsem byla jako na trní, byla to otázka "být či nebýt". Když konečně dorazila první 12dílná sada s polštářkovým mantinelem, byla jsem nadšena. Vše precizně ušito, nikde žádná nitka, výplně měkké a hladké, navíc celá sada byla zabalena do plastového pytle se zipem - naprostý opak tuzemských výrobců. A pozor! Když jsem dala do pračky polštářek a spustila běžný program na 40°C, po hodině jsem z pračky vytáhla.. opět polštářek!
Tereza 
Byla to dlouhá cesta.. plná zkušeností, zklamání, ale i vzestupu. Nyní mohu říci, že rosalierealm.cz nabízí nejkvalitnější výrobky pro naše nejmenší.
S láskou, 
Tereza