Vážení zákazníci, v následujících dnech proběhne přesměrování eshopu na novou platformu. Pokud máte rozpracovanou objednávku, doporučujeme jí dokončit do středy 23. 1., poté budou všechny rozpracované objednávky a uložené položky ztraceny. Zároveň přijímáme do konce měsíce poslední zakázky na Slovensko. Na nové platformě budou možné pouze tuzemské objednávky. Děkujeme za pochopení, RR

O nákupu na rosalierealm.cz

.. o zakázkové výrobě : 
Jedná se o produkty ručně šité u nás i v zahraničí. Veškeré sety do postýlek a vybavení do pokojíčku je vyráběno pro zákazníky ve Velké Británii. Naše spolupracující dílna šije s vysokým důrazem na kvalitu a všechny výrobky prošly atestem pro bezpečnosti dětí do 3let. Hlavní švadlena Edyth je velmi ochotná a na přání každé zákaznici upraví barevnou kombinaci. Společně tak vytvoříme miminku pokojíček snů. Před zahájením výroby je nutné nám sdělit veškeré Vaše požadavky. 
Zboží šité ručně v ČR naleznete pod označením " Handmade CZ ", jedná se především o zvířátka s příběhem. Jejich autorkou je maminka Bára. 

.. o dostupnosti zboží : 
naše nabídka je založena na zakázkové výrobě, obvyklá dodací doba je 14-30 dní a závisí na aktuálním množství objednávek.Jelikož je každé zboží šito na základě požadavku zákazníka, máme skladem jen výrobní materiál. 

.. o platbě : 
zboží vyráběné na zakázku lze platit pouze bankovním převodem - formou zálohy... To znamená, že zboží na dobírku nezasíláme. 
Platba je možna v CZK nebo EUR. Měnu můžete změnit v pravém horním rohu eshopu ( v mobilní verzi je tato možnost vlevo ). 

.. o dopravě : 
zásilku je možné vyzvednou osobně na uložence s.r.o. či na výdejních místech DPD Pickup. Kurýrní společnosti DPD nebo Česká pošta Vám balíček přiveze uvedenou adresu. Dopravu zdarma můžete využít u objednávek nad 2900,-.
V případě dodání balíčku na Slovensko je doprava zdarma nad 190€. Zásilky odesíláme přes Slovenskou poštu či kurýrní společnost DPD. Zákazníci také mají možnost si vyzvednout balíček na výdejních místech, tato možnost je cenově výhodnější. Dodání na Slovensko může trvat až 3 pracovní dny.

Minimální hodnota objednávek je 299 ,- / 59€