O NÁKUPU NA ROSALIEREALM.CZ

.. o zakázkové výrobě :
nabídka je založena na zakázkové vyrobě do pokojíčku pro miminka a malé děti. Naše dílna šije s vysokým důrazem na kvalitu a všechny výrobky a materiály prošly atestem pro bezpečnosti dětí do 3let. . 

.. o objednávce :
nejdříve nakoukněte do vzorníku látek a vyberte tu nejlepší barevnou kombinaci. Dále si překlikněte do preferované kategorie : " Pro novorozence ", " Do postýlky " a nebo " Do kočárku ". Vyberte produkty, které si budete pro Vaše miminko přát ušít. Každý náhled produktu lze prokliknout pro podrobnější informace s návodem k údržbě. Jako poslední krok nám vybrané látky a vybrané produkty napište do objednávkového formuláře. V co nejbližší době pro Vás zadáme zakázku do systému a Vám do emailu dorazí potvrzující a informační email. Tento email bude obsahovat také PDF s Vaší zakázkou a popisem zboží, které jste zadali do objednávkového formuláře. Toto PDF si prosím zkontrolujte, aby vše sedělo dle Vašich představ a nedošlo ke komunikační chybě.
Před zahájením výroby je nutné nám sdělit veškeré Vaše požadavky.

.. o dostupnosti zakázkové výroby :
obvyklá dodací doba je 21-30 dní a závisí na aktuálním množství zakázek. Jelikož je každé zboží šito na základě požadavku zákazníka, máme skladem jen výrobní materiál. Může se stát, že termín 30ti dnů nebude dodržen přesně na den, ovšem zákazníky o případném zpoždění včas informujeme a také zasíláme informační email o předběžném dodání. 

.. o platbě :
zboží lze platit pouze bankovním převodem - formou zálohy... To znamená, že zboží na dobírku nezasíláme.

.. o dopravě :
zásilku je možné vyzvednou osobně na pobočce Zásilkovny, která přijímá pouze zásilky menších rozměrů - např. samostatné dečky nebo zavinovačky. Při objednání setu do postýlky či vícero produktů zasíláme zboží přes kurýrní společnost DPD, jejich řidič Vám balíček přiveze uvedenou adresu. 
Upozorňujeme : Sety do postýlek jsou pro těhotné ženy objemné a těžké. Není vhodné, aby zásilku přebírala nastávající maminka sama.