Malý Indiánský vlček Chitta / šedý fleece a mentol /

Tenhle vlk je hodný, nežere Karkulky, babičky ani ovečky. Prcek se nemusí bát o zvířátka, která už doma má. Prvního vlka jsem navrhla a ušila pro svého synka Tobiáše ke třetím narozeninám. Vyprávíme si spolu příběh o malém vlčkovi, kterého vyžene smečka daleko do lesa.

Zboží je vyráběno na zakázku s dodáním 14-30dní.
V případě zakázkové výroby lze produkt objednat pouze s platbou předem!

620 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)

Prvního velkého vlka jsem navrhla a ušila pro svého synka Tobiáše ke třetím narozeninám. O pár týdnů později vznikla na přání zákazníků také menší vlčí varianta a kromě šedo-mentolové kombinace přibyla i šedo-růžová varianta vlčka.

Se synkem si vyprávíme příběh o malém vlčkovi, kterého vyžene smečka daleko do lesa.
Autorské vyprávění o vlkovi nově dostanete vytištěné v sešitku s ilustrací, jejíž autorkou je Jana Kloučková Kudrnová. 

Přála bych si, aby se příběh o přátelství indiánského chlapce s vlkem stal inspirací pro nová vyprávění, která si budete s Vašim malým indiánem (anebo indiánkou) vyprávět.

Břicho malého vlka zdobí ruční výšivka v podobě šípu.

 Vlk dostal od indiánů čelenku, která symbolizuje statečnost, vytrvalost a přátelství. Čelenka má vzadu našitou gumou - tak, aby její navlékání a sundavání zvládlo i malé dítě.

 

Vlček je ušit z fleecu a bavlněných látek, vyplněn dutým vláknem, oči jsou ručně vyšité. Měří asi 35cm i s ušima, s čelenkou ještě o trošku víc. Všechny části jsou vypodloženy vlizelínem, péra čelenky jsou vyztužena silnou výztuží.

Textilní dekorace s doprovodným textem. 

 

 

 

Kód Kód: 8059
Jméno značky: Lesito
Kategorie: Z lesa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: